Anizeet

Anizeet Consulting Group to 20 lat współpracy z korporacjami, firmami rodzinnymi, mikro przedsiębiorstwami i klientami indywidualnymi. To nieustanny rozwój nas samych, aby na co dzień dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania. Jesteśmy praktykami, a  naszą siłą są różnorodne środowiska, z których się wywodzimy oraz obszary, w których się specjalizujemy. Synergia wartości i doświadczenia daje nieocenioną korzyść Naszym Klientom – to spojrzenie z różnych perspektyw, aby wybrać najlepsze rozwiązania.

Kierujemy się Tobą. Przychodzimy ze skrzynką pełną narzędzi, z których możesz skorzystać – zaplanować i zbudować coś trwałego, bezpiecznego i zgodnego z Tobą lub Twoją organizacją.

www.anizeet.pl

Aleksandra Bambrowicz Kołakowska – psychodietetyk, absolwentka Akademii Wellness z tytułem Diet Coach Wellness oraz  studiów podyplomowych z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. 

Specjalizuje się w profilaktyce i terapii nadwagi  oraz otyłości poprzez zmianę nawyków i stylu życia w procesie krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązania. W pracy indywidualnej oraz warsztatowej wykorzystuje metody  Porozumiewania bez Przemocy oraz Kids Skills – Dam Radę.

Od 2017 we współpracy z Mosir Reda prowadzi treningi PowerWalk na świeżym powietrzu oraz warsztaty psychodietetyczne – Karmią nas nawyki i emocje.

509550919 / ola.bambrowicz@gmail.com

www.facebook.com/trenerfitandwellness

https://psychodietetykreda.wixsite.com/coach 

TWOJESTUDIOEMS powered by XBODY – rozwijająca się dynamicznie nowa technologia fitness, jaką stanowi system EMS, skutkująca powstawaniem za granicą setek lokalizacji studyjnych i rosnącą liczbą trenujących osób, powoduje w rezultacie wzrost zainteresowania tą ofertą również na rynku polskim.

Wiadomo, że w Redzie mamy do dyspozycji rozbudowaną infrastrukturę niezbędną do konwencjonalnych ćwiczeń fizycznych (chociażby w Aquaparku), dlatego nasza oferta kameralnego treningu EMS z opiekunem personalnym ma na celu pokazanie nie tyle ciekawej alternatywy treningowej, ale przede wszystkim możliwość wyboru oferty uzupełniającej ćwiczenia i treningi o charakterze konwencjonalnym.

Naszym celem jest również wspieranie nowej technologii poprzez gromadzenie i wykorzystanie nowych doświadczeń, a w wymiarze społeczno-lokalnym integrowanie się wokół wspólnych zainteresowań, skutkujących rozwijaniem korzystnych relacji interpersonalnych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi informacjami o systemie EMS umieszczonymi na stronie internetowej. Zapraszamy na pierwsze bezpłatne treningi i prezentację systemu EMS!